O nas

 

Szanowni Państwo

Z uwagi na rozprzestrzenianie się w Polsce wirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 oraz w trosce o zdrowie mieszkańców administrowanych przez nas Wspólnot Mieszkaniowych podjęliśmy decyzję o zamknięciu naszego biura do czasu całkowitego wyeliminowania zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się tego wirusa. Jednocześnie informujemy, iż pozostajemy do Państwa dyspozycji i będziemy pracować zdalnie i na bieżąco zajmować się sprawami dotyczącymi Państwa nieruchomości. W celu zgłaszania usterek oraz awarii w budynku, uzyskania informacji o stanie salda lokalu, rozliczeń, obowiązujących opłat oraz wszystkich innych spraw dotyczących Państwa nieruchomości należy kontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Mamy nadzieję, iż takie działania z naszej strony spotkają się z Państwa zrozumieniem.

Za utrudnienia przepraszamy

Firma Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami „Nasz Dom" s.c. Małgorzata Kacprzak, Łukasz Lech powstała z myślą o profesjonalnym administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami w szczególności stanowiącymi własność Wspólnot Mieszkaniowych. Powierzone nam zadania wykonujemy uczciwie, z należytą starannością, zgodnie z kodeksem etyki zawodowej Zarządcy Nieruchomości, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami. Wspólnik firmy posiada licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościmi nr 19014 nadaną przez Ministra Infrastruktury. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC Zarządcy Nieruchomościami w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą na kwotę 100.000 EURO. Obsługę księgową wykonujemy przy pomocy profesjonalnego systemu finansowo-księgowego dedykowanego dla Wspólnot Mieszkaniowych, który umożliwia nam czytelne i dokładne rozliczanie zarówno nieruchomości jak i kont indywidualnych właścicieli lokali. Współpracujemy z doświadczonymi firmami w zakresie obsługi technicznej nieruchomości oraz zapewniamy obsługę Pogotowia Mieszkaniowego 24h.

Zespół, który tworzymy za główne cele postawił sobie profesjonalizm oraz indywidualne i życzliwe podejście do naszych Klientów.

Zapraszamy do  współpracy

Ta strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, opuść witrynę. OK